Click on any image in images menu.
Menu
BIP
25 marca 2014

Szkoła Podstawowa w Szczodruchach – Tytuł laureata i finalisty Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

„Prawdziwie Wielki jest Człowiek, który chce się czegoś nauczyć”
Te wspaniałe słowa Jana Pawła II były mottem i myślą przewodnią jednej z najważniejszych dla najlepszych uczniów uroczystości. Miała ona miejsce w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży, a było to oficjalne podsumowanie wyników wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych i uhonorowanie ich laureatów. W czasie uroczystej akademii uczeń z naszej szkoły, Rafał Rudnicki odebrał zaświadczenie o zdobyciu tytułu laureata z Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki, co upoważnia go do zwolnienia ze sprawdzianu szóstoklasisty. Ma już gwarantowane 40 pkt. z w/w sprawdzianu i w dniu 1 kwietnia 2014 roku zostaje w domu. Jest to bardzo duży sukces naszego ucznia. Sukces odniosła także Justyna Kołakowska, ucz.kl.VI zdobywając tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego.

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria