Click on any image in images menu.
Menu
BIP
20 maja 2014

Nowy sprzęt w szkole w Lisach

Uczniowie naszej szkoły, prowadzonej od 2012 roku przez łomżyńskie Stowarzyszenie ,, Edukator” korzystają nie tylko z nowoczesnego sprzętu informatycznego, ale także uczą się w nowych, estetycznych ławkach. Zarówno ławki jak i krzesła są pojedyncze, z regulowaną wysokością blatu i siedziska. Właściwa ich wysokość, dostosowana do wzrostu dziecka ma ogromne znaczenie ze względów zdrowotnych. Wymóg ten bezwzględnie egzekwuje każdy uprawniony organ kontroli, np. Sanepid. Nowy sprzęt posiada certyfikat zgodności i spełnia wszystkie wymagania polskich norm. O wysokiej jakości i funkcjonalności nowo zakupionego sprzętu świadczą opinie uczniów:
• Paweł : „Siedziska ładne, pachną nowością. Są o wiele wygodniejsze niż poprzednie."
• Kuba: „Wygodne, idealne do wzrostu."
• Wiktoria: „W końcu wygodne krzesło, dopasowane do mojego wzrostu. Ławka też jest ładna."
• Klaudia: „Dobrze się siedzi, każdy ma ławkę dla siebie, a w klasie jest teraz więcej miejsca. Na pewno będzie mi się lepiej uczyło."
Nowo zakupione stoliki i krzesełka zapewnią uczniom lepsze warunki do nauki. Dzieci z radością będą z nich korzystały na zajęciach lekcyjnych. Dziękujemy sponsorowi - zarządowi Banku Spółdzielczego w Węgorzewie za okazaną pomoc w wyposażeniu klasy.
uczniowie SP Lisy
Informacja zamieszczona pod adresem http://www.goldap.info/banie-mazurskie/14027-nowy-sprzet-w-szkole-w Lisach

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.