Click on any image in images menu.
Menu
BIP
3 czerwca 2014

Woźnawieś- Nasze wspaniałe „Wilki” i….wilczki

 

 

 

 

W dniu 10 maja 2014r. odbył się w Grajewie XVI Międzynarodowy Bieg Wilka.
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Woźnejwsi, prowadzonej przez łomżyńskie Stowarzyszenie ,,Edukator”, po raz trzeci z rzędu zdobyli 3 „Wilki” walcząc nie tylko z rówieśnikami ale i…. z ulewnym deszczem.
Najbardziej cieszy nas podwójne zwycięstwo chłopców z klasy IV:
Pierwsze miejsce: Huberta Litwinko
Drugie miejsce: Bartka Jurak

G R A T U L U J E M Y!!!

Duże nadzieje wiązaliśmy również ze startem naszych milusińskich z oddziału przedszkolnego. Sukcesy przedszkolaków są dla nas wielką radością; Bartek Bućko zajął drugie miejsce, Łukaszek Oleksy – szóste.
W reprezentacji mieliśmy 4-letniego Krzysia Bućko, który zajął 11 miejsce.
W zawodach wystartowało ogółem 11 uczniów z naszej szkoły. Sukcesem w naszej ocenie są nie tylko czołowe lokaty ale również sam fakt uczestnictwa naszych uczniów w takiej imprezie Serdecznie dziękujemy i gratulujemy Julci Oleksy z klasy I, /miejsce czwarte/, Justynce Chojnowskiej z klasy III /miejsce szóste / Gabrysi Fiedorow /miejsce ósme/oraz dziewczętom z klasy VI : Weronice Szmytke, Dominice Toczyłowskiej i Paulinie Fiedorow.
Wyjątkowy sukces na wagę brązowego medalu w półfinale Wojewódzkim PWZS odniosła Paulina Fiedorow, zajmując trzecie miejsce w Lekkoatletycznych Igrzyskach Grupy Zachodniej w rzucie dyskiem na 600 m. Paulina zakwalifikowała się tym samym do finału wojewódzkiego; BRAWO PAULINA i Jej Trener

 

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria