Click on any image in images menu.
Menu
BIP
1 listopada 2014

SP w Lisach na 15-leciu „Edukatora”

Lisy

ŁOMŻA/LISY. „Festiwal Nauki i Dziecięcej Radości" - pod takim hasłem odbyła się uroczysta konferencja poświęcona 15-leciu Stowarzyszenia Edukator w Łomży. 24 października w auli Wyższej Szkoły Agrobiznesu spotkali się dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie. Byli także przedstawiciele władz rządowych i samorządowych województwa podlaskiego.
Pani Barbara Kuczałek - prezes Zarządu Stowarzyszenia zaprezentowała 15 lat działalności łomżyńskiego Edukatora na rzecz rozwoju edukacji i społeczeństwa obywatelskiego na obszarach wiejskich. Uroczystość była także okazją do podziękowań pedagogom za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej, za działania, które wydatnie przyczyniają się do rozwoju polskiej oświaty.
Po raz pierwszy w historii Edukatora wręczono medale Komisji Edukacji Narodowej. Wśród nagrodzonych znaleźli się nauczyciele Szkoły Podstawowej w Lisach. Za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania medale z rąk wojewody i marszałka województwa podlaskiego otrzymali: Alina Chomyn, Stefania Urbańska i Irena Hukowicz.
Pozostali nauczyciele otrzymali nagrody dyrektora szkoły i prezesa zarządu Edukatora. Jest to forma wyróżnienia dla zaangażowanych, aktywnych nauczycieli, sumiennych, wzorowo wykonujących zadania, dbających o bezpieczeństwo uczniów, rzetelnie pracujących.
Rozpoczęliśmy trzeci rok szkolny w rodzinie placówek Edukatora. Nasza praca i osiągnięcia zmieniły radykalnie oblicze tej szkoły, a najważniejsze, że podejmowane działania przyniosły konkretne i wymierne efekty dydaktyczne i organizacyjne o czym świadczą m.in. przyznane medale, wyróżnienia i nagrody moim nauczycielom w Łomży.
Bogdan Chomyn

Źródło:www.goldap.info

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.