Click on any image in images menu.
Menu
BIP
23 lutego 2015

Bal charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Spytkowie

..., Ach, co to był za bal”...
Bal charytatywny na rzecz Szkoły Podstawowej w Spytkowie
W dniu 14 lutego 2015 roku odbył się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju bal , zorganizowany przez Radę Rodziców, Dyrekcję i Radę Pedagogiczną Szkoły Podstawowej w Spytkowie. W sobotni, walentynkowy wieczór do restauracji „Relaks’ w Giżycku przybyło ponad 60 osób.
Celem balu była integracja środowiska, budowanie życzliwego klimatu wokół szkoły, a przy okazji zgromadzenie dodatkowych funduszy na dofinansowanie naszym uczniom wycieczki.
W imieniu organizatorów. dyrektorka szkoły Pani Justyna Kudła - Skura oraz nauczyciel Pan Jarosław Gałęzowski uroczyście powitali gości i otworzyli bal. Podziękowali wszystkim uczestnikom za przybycie, zachęcili do licytacji i zabawy oraz czuwali nad całością imprezy. W trakcie balu odbyła się licytacja podarowanych przez sponsorów, bardzo atrakcyjnych i różnorodnych przedmiotów. Swój wkład pracy w organizację balu mieli również uczniowie. Przez kilka dni własnoręcznie przygotowywali oryginalne kartki walentynkowe, które zostały sprzedane podczas balu. Wspaniała atmosfera i porywająca muzyka bardzo sprzyjały hojności bawiących się gości, dzięki którym wszystkie zgromadzone artykuły zostały zlicytowane W wyniku przeprowadzonej licytacji zebrano kwotę 4600,00 zł, która w całości zostanie przeznaczona na dopłatę do atrakcyjnej wycieczki dla uczniów naszej szkoły.Świetna, radosna zabawa trwała do białego rana. Usatysfakcjonowani i bardzo zadowoleni z karnawałowej imprezy goście zapewnili nas, organizatorów, że bardzo chętnie wezmą udział w kolejnym, drugim Balu Charytatywnym Szkoły Podstawowej w Spytkowie, na który już dziś serdecznie zapraszamy,

Organizatorzy Balu serdecznie dziękują wszystkim, którzy zaszczycili nas swoja obecnością
Dziękujemy wszystkim, który w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania
tego wspaniałego wydarzenia.
Dobro czynione dziś wraca zawsze ze zdwojoną siłą !!!
Szczególne podziękowania składam Pani Barbarze Niedziejko w imieniu
własnym oraz w imieniu uczniów, rodziców i nauczycieli Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pracę
przy organizacji imprezy . Wręczony Pani podczas balu bukiet kwiatów to tylko drobny symbol naszej
bezgranicznej wdzięczności. DZIĘKUJEMY
Bardzo dziękujemy Panu Jackowi Wrzoskowi za wspaniałą oprawę muzyczną,
a Pani Aleksandrze Steć za obsługę fotograficzną

Do zobaczenia za rok!

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria