Click on any image in images menu.
Menu
BIP
10 czerwca 2015

Edukator otrzymał dotację Fundacji PZU w konkursie „Młodzi niepełnosprawni – pełnosprawni z PZU 2015”

Zarząd Stowarzyszenia „Edukator w Łomży z wielką radością informuje Rodziców dzieci niepełnosprawnych, korzystających z rehabilitacji i wsparcia w naszym Przedszkolnym Ośrodku w Łomży, że zdobyliśmy kolejną dotację z Fundacji PZU na zorganizowanie warsztatów w ramach projektu zatytułowanego „Jak żyć z dzieckiem niepełnosprawnym; zrozumieć niepełnosprawność – skuteczniej wspomagać”
Celem projektu jest organizowanie i prowadzenie warsztatowych zajęć rehabilitacyjnych dla dzieci oraz szkoleń, kursów, warsztatów dla członków rodzin dzieci niepełnosprawnych . Szczególną uwagę poświęcimy zagadnieniom z zakresu roli rodziny i rodziców w rehabilitacji i rewalidacji dziecka niepełnosprawnego oraz warsztatom, przygotowującym praktycznie beneficjentów zadania do prawidłowej realizacji wszystkich funkcji, wspierających rozwój dziecka niepełnosprawnego w środowisku rodzinnym. Realizacja zadania jest tak pomyślana, by każdy dorosły beneficjent otrzymał interdyscyplinarne, fachowe wsparcie i nabył praktyczne umiejętności niezbędne do prawidłowego sprawowania opieki nad dzieckiem niepełnosprawnym oraz udzielania wsparcia w procesie jego rehabilitacji. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy autorkom projektu.

Poniżej treść komunikatu, który otrzymaliśmy dzisiaj z Fundacji PZU na adres poczty elektronicznej biura Stowarzyszenia „Edukator”

Szanowni Państwo
Z przyjemnością informujemy, że znaleźli się Państwo w gronie 25 organizacji, które otrzymały dotację Fundacji PZU w konkursie "Młodzi niepełnosprawni - pełnosprawni z PZU 2015". W tegorocznej edycji otrzymaliśmy 102 wnioski. Państwa projekty zostały najlepiej ocenione przez 4-osobową komisję konkursową złożoną z niezależnych ekspertów i przedstawicieli Fundacji PZU. Dotacje przyznano we wnioskowanych kwotach.
W imieniu Zarządu Fundacji gratuluję Państwu serdecznie i cieszę się na naszą współpracę w tym roku :)
Z pozdrowieniami, Koordynator Anna Hincz
Fundacja PZU al. Jana Pawła II 24, 00-133 Warszawa
Lista zwycięzców jest dostępna na stronie: www.fundacjapzu.pl

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.