Click on any image in images menu.
Menu
BIP
22 grudnia 2015

/SP w Długołęce/ Zamiast mikołajka z czekolady – mikołajkowe zdrowe rady!

Cześć , jestem Julka i uczę się w pierwszej klasie. Chciałbym Wam przypomnieć o Zdrowym Śniadaniu. Pamiętacie jeszcze 12 zasad zdrowego odżywiania , które poznaliśmy w ramach akcji Śniadanie Daje Moc? Razem z kolegami zdecydowaliśmy, że nie pozwolimy o nich zapomnieć! Ta wiedza nie może pójść w las! Pamiętajcie też o piramidzie. Nie, nie o tej egipskiej, o piramidzie żywienia, aby wiedzieć, co i w jakich ilościach możemy jeść.
Tak się zastanawialiśmy, jakby tu Wam przypomnieć o zdrowym odżywianiu? Postanowiliśmy wspólnie z Samorządem Uczniowskim wykonać plakat, który zatytułowaliśmy – Świąteczne Rady na Zdrowie. W mikołajowej brodzie ukryliśmy zasady zdrowego odżywiania tj.: „Pamiętaj o śniadaniu, W zdrowym ciele zdrowy duch – ćwicz! Tak jak Masza – pamiętaj, że zdrowa jest kasza, Zrób 10 przysiadów, ale szybko!” i wiele, wiele innych.
Plakat powiesiliśmy przy wejściu do szkoły, aby każdy kto do niej wchodzi nie pozostał obojętny, zerwał radę i podarował koledze, koleżance, siostrze, mamie, mężowi, żonie.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, nie traćcie czasu! Mikołaj czeka przy wejściu do szkoły Zamiast mikołajka z czekolady – mikołajkowe zdrowe rady.

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria