Click on any image in images menu.
Menu
BIP
26 czerwca 2016

SP. w Paproci Dużej – II Piknik Rodzinny

Na niedzielne przedpołudnie 26 czerwca 2016r. pogoda zaplanowana była już od dawna, bo przygotowania do Pikniku Rodzinnego w Paproci Dużej obiecywały, że będzie to wspaniały dzień dla uczniów, nauczycieli, rodziców i przybyłych gości. I tak też było. Od godziny 10.00 ruszyły kolorowe stoiska z przepysznymi przekąskami i ciastami przygotowanymi przez rodziców uczniów Szkoły Podstawowej w Paproci Dużej.
Na uczestników pikniku, oprócz kulinarnych smakołyków czekało wiele atrakcji. Rozgrano między innymi wyścigi w workach. Do tej konkurencji przystąpili rodzice. Mamy próbowały zrobić ze swoich pociech mumie. Konkurencje sportowe odbywały się przy akompaniamencie muzyki. Uroczystość uświetnił występ kapeli „Szansa” z Zambrowa oraz recital młodziutkiej wokalistki, Weroniki Jankowskiej również z Zambrowa. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali też uczniowie naszej szkoły. Do tańca przygrywali bracia Skłodowscy, muzycy pochodzący z Paproci Dużej.
Na miłośników zwierząt czekały piękne koniki, a dzieci mogły pomalować sobie twarze. O rozrywkę zadbała również Straż Pożarna. Można było spróbować swoich sił w strącaniu strumieniem wody pachołka, co okazało się niemałym wyzwaniem. Dzieci szukały ochłody w strumieniach wody.
Rozegrano dwa mecze piłki nożnej w dwóch: Paproć Duża kontra Andrzejewo oraz uczniowie klas VI – V kontra reszta szkoły. Grającym wiernie towarzyszyli kibice.
Dyrektor Szkoły składa serdeczne podziękowania Zespołowi folklorystycznemu „Szansa” z Zambrowa, Weronice Jankowskiej, komendantowi Straży Pożarnej z Zambrowa, strażakom z OSP w Paproci Dużej oraz Panu Antoniemu Nietubyć za okazaną pomoc. Szczególne podziękowania kieruje do rodziców, którzy włożyli ogrom pracy w organizację pikniku.
Dziękujemy wszystkim za wyjątkową niedzielę w naszej szkole i do zobaczenia za rok.

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria