Click on any image in images menu.
Menu
BIP
27 czerwca 2016

SP. w Starych Bajkach- Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 24 czerwca 2016r. w Szkole Podstawowej w Starych Bajkach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystości tej wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Gościliśmy również wiceprezesa zarządu Stowarzyszenia Edukator w Łomży – pana Mikołaja Jednacza.
Ceremonię rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu. Następnie uczniowie klasy szóstej zaprezentowali program, który składał się z trzech części. Najpierw był „koncert życzeń” dedykowany wszystkim nauczycielom. Później mogliśmy obejrzeć scenki z życia klasy, przypominające chwile spędzone w szkolnej ławce. Na koniec uczennice klasy szóstej wygłosiły wzruszające przemówienie, w którym wyraziły wdzięczność za wszystkie lata nauki w naszej szkole.
Kolejnym punktem programu było pożegnanie uczniów klasy szóstej przez ich młodszych kolegów. Szóstoklasiści otrzymali pamiątkowe upominki.
Po akademii pani dyrektor Katarzyna Szypcio dokonała podsumowania mijającego roku szkolnego. Przypomniała o najważniejszych wydarzeniach z życia szkoły i osiągnięciach uczniów. Pożegnała też klasę szóstą określając ją „Wspaniałą Ósemką”. Nie zabrakło wzruszenia i łez, gdyż przez te wszystkie lata bardzo się polubiliśmy. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów i życzymy im wielu sukcesów w dalszym życiu.
Na zakończenie zostały wręczone świadectwa i nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne.
Po ceremonii zakończenia roku szkolnego 2015/2016 uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkania. Na forum klasy otrzymali z rąk wychowawców świadectwa.
Dziękujemy wszystkim za ten rok szkolny. Życzymy miłego odpoczynku podczas wakacji.

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria