Click on any image in images menu.
Menu
BIP
26 października 2016

Dzień Edukacji Narodowej w Janowszczyźnie

„Nauczyciel… to doradca, idol,
często przyjaciel.
Nauczyciel… to przewodnik
i lider, sternik łodzi.
Jednakże energia, która tę łódź napędza,
musi pochodzić od uczących się.”

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przybyli na nią znamienici goście, m.in.: pani Barbara Kuczałek - Prezes Zarządu Stowarzyszenia "Edukator" (organu prowadzącego szkołę), pani Burmistrz Ewa Kulikowska, przewodniczący Rady Miejskiej - p. Daniel Supronik. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Wszyscy zebrani mogli nie tylko posłuchać piosenek, wierszyków i życzeń, ale także obejrzeć niezwykły pokaz mody. Spośród zaprezentowanych w nim stylizacji każdy pedagog mógł odnaleźć coś dla siebie.
Po części artystycznej nastąpił czas przemówień i wręczania nagród przyznanych nauczycielom i pracownikom szkoły przez Zarząd Stowarzyszenia "Edukator".
Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za uświetnienie swoją obecnością naszej uroczystości, rodzicom za pomoc w jej organizacji, a uczniom za pamięć i życzenia. Wszystkim pracownikom oświaty życzymy, by nie zabrakło im cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do obranych celów, by trudna praca, którą wykonują przynosiła im wiele radości i satysfakcji.

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria