Click on any image in images menu.
Menu
BIP
31 października 2016

Wizyta studyjna gości z Gruzji

     W dniach 16-22 października 2016 r. Stowarzyszenie „Edukator” wraz z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Łomży zorganizowało na terenie województw mazowieckiego i podlaskiego wizytę studyjną dla przedstawicieli samorządów lokalnych z Gruzji. W wizycie wzięło udział 14 uczestników projektu „Wsparcie zmian na rzecz zwiększenia dostępu i jakości edukacji przedszkolnej w Gruzji”, współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.
      Goście przyjechali do Polski, żeby na miejscu zapoznać się z polskimi doświadczeniami efektywnego zarządzania przedszkolem, organizacji edukacji przedszkolnej w różnych formach i przez różne podmioty. Odwiedzili Warszawę, Łomżę, Ostrów Mazowiecką, Stary Zakrzew, Konarzyce, Podgórze, Wygodę. Dowiedzieli się, w jaki sposób prowadzone są tam działania wspierające rozwój dzieci w wieku przedszkolnym, spotkali się z władzami samorządowymi, liderami organizacji pozarządowych, dyrektorami i nauczycielami.
      Dla uczestników projektu bardzo cenna była możliwość zapoznania się z polską praktyką różnorodnych form i programów edukacji przedszkolnej w bezpośrednim kontakcie z organizatorami i realizatorami tych programów.
      Niezapomnianym wydarzeniem było dla gruzińskich gości świętowanie Dnia Edukacji Narodowej wspólnie z nauczycielami „Edukatora”.
      Dziękujemy wszystkim goszczącym grupę gości z Adżarii, Imeretii i Mingrelii za serdeczne, przyjacielskie spotkania.

polska_pomoc_logo-sm

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria