Click on any image in images menu.
Menu
BIP
25 maja 2018

Wizyta studyjna przedstawicieli gruzińskich uniwersytetów w Polsce

Trwają zaawansowane prace w realizacji projektu „Development cooperation programme – Technical assistance to supporting competent systems for professionalizing early and preschool education workforce in Georgia”.

W działaniu skierowanym do menadżerów, edukatorów i osób odpowiedzialnych za edukację przedszkolną w gminach trwają szkolenia. W Gruzji na terenie 7 samorządów objętych projektem przeprowadzono już 8 z 10 takich szkoleń.

W działaniu skierowanym do przedstawicieli uniwersytetów i wyższych uczelni z Gruzji w dniach 15-18 maja odbyła się wizyta studyjna w Polsce.

11 przedstawicieli gruzińskich uczelni odwiedziło Katedrę UNESCO im. J. Korczaka  Akademii Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, Przedszkola nr 100, 16 i 394 w Warszawie, Zielone Przedszkole na Folwarku. Goście spotkali się z przedstawicielami Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznch i Szkoleń, Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej, Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego.

Liczne spotkania, wykłady były przestrzenią do zapoznania się z polskim doświadczeniem studiów nad rozwojem dziecka, edukacji przedszkolnej oraz z systemem kształcenia nauczycieli edukacji przedszkolnej.

Wszystkie spotkania uczestnicy uznali za wartościowe i bardzo cenne.

 

 

 

 

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria