Click on any image in images menu.
Menu
BIP
13 czerwca 2018

Projekty – Szkoła Podstawowa w Klimaszewnicy

Wniosek Ochotniczej Straży Pożarnej w Radziłowie pt. "Mali odkrywcy" znalazł się na liście zwycięzców akcji "Serce Rośnie" fundacji "Wawel z Rodziną".
Projekt zakłada przeprowadzenie warsztatów - eksperymenty chemiczne oparte na technice SSC dla 20 dzieci w wieku 6-9 lat w Szkole Podstawowej w Klimaszewnicy: zajęcia z chemii, zajęcia laboratoryjne i doświadczenia chemiczne przeprowadzone przez pracowników Centrum Chemii Małej Skali w Toruniu. Realizacja projektu w okresie kwiecień-grudzień 2019 r.

Wniosek Stowarzyszenie Obszarów Wiejskich Podlasie w Radziłowie pt. "Paleta zieleni" znalazł się na liście zwycięzców akcji "Serce Rośnie" fundacji "Wawel z Rodziną".
Projekt zakłada zaprojektowanie i stworzenie skweru zieleni w miejscowości Klimaszewnica przez uczniów Szkoły Podstawowej w Klimaszewnicy ( ok. 60 osób): zajęcia przyrodnicze, zakup drzew, krzewów i kwiatów do nasadzeń, wspólne sadzenie z rodzinami i mieszkańcami, konkurs plastyczny i fotograficzny z nagrodami. Realizacja projektu w okresie kwiecień-grudzień 2019 r.

Opracował: M. Gądek

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.