Click on any image in images menu.
Menu
BIP
22 czerwca 2018

List Prezesa Zarządu do Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkół i przedszkoli „Edukatora” z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018

„Powiedz mi, to zapomnę.
Naucz mnie, to zapamiętam.
Zaangażuj mnie, to się nauczę”
[Benjamin Franklin]

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice,
Szanowni Nauczyciele i Pracownicy
szkół i przedszkoli „Edukatora”

W dniu zakończenia roku szkolnego 2017/2018 pragnę przekazać wszystkim, którzy uczyli się i pracowali w placówkach „Edukatora”, serdeczne wyrazy uznania i podziękowania za całoroczną pracę.
Dyrektorom i Nauczycielom „Edukatorskich” szkół i przedszkoli dziękuję za trud codzienny, za troskę serdeczną o każde powierzone Wam dziecko, za ofiarowanie Waszym wychowankom wszystkiego, co może kształtować w nich pozytywne wartości, otwartość na otaczający świat, wrażliwość i twórczą ciekawość.
Uczniom i przedszkolakom dziękuję za całoroczną, aktywną obecność w naszych szkołach i przedszkolach. za stałe postępy w zdobywaniu wiedzy i w odkrywaniu świata na miarę Waszych możliwości. Jesteście naszą dumą, radością i naszą przyszłością. Uczęszczając do placówek „Edukatora” nadajecie sens naszej pracy.
Rodzicom naszych uczniów i przedszkolaków serdecznie dziękujemy za każdy przejaw zaangażowania w życie szkół i przedszkoli, Dziękujemy za rodzicielskie starania i troskę o przyszłość dzieci,
za wszystkie działania na rzecz naszego wspólnego dobra.
Wszystkim Uczniom, Pracownikom i Przyjaciołom „Edukatora” życzę z całego serca, by czas wakacyjnego wypoczynku przyniósł wiele atrakcyjnych przygód, bezpiecznych podróży i szczęśliwych powrotów.
Życzę, by w każdym wakacyjnym dniu towarzyszyła nam wszystkim beztroska radość, poczucie bezpieczeństwa, ciekawość czekającego nas jutra i nadzieja na wspólny, kolejny rok szkolny.

DO ZOBACZENIA W ROKU SZKOLNYM 2018/19
Barbara Kuczałek
Prezes Zarządu Stowarzyszenia
„Edukator” w Łomży

Łomża, 22 czerwca 2018

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.